Зібрано голосів

Назва проекту

Зона відпочинку у парку із сонячним деревом та сучасними можливостями

ПІБ Ініціатора: Дудник Оксана Григорівна
Пошта: oksanadudnyk@ukr.net
Телефон: 0502167648
Статус: Відхилено
Проект №64
Дата початку збору голосів: 06.05.2019 14:53

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Телекомунікації, зв'язок та інформаційнф технології

Адреса місця реалізації проекту

смт Борова, вул.Миру, паркова зона

Короткий опис проекту

Встановлення сонячного дерева, яке буде освітлювати прилежну територію, матиме зону Wi-fi та можливість зарядити ґаджети. Дерево обладнане сонячними панелями, акумулятором, роутером та 4-ма роз’ємами для заряджання мобільних пристроїв. Таким чином, будуть створені комфортні умови для проведення часу у парку, облаштоване місце, де збиратиметься та спілкуватиметься молодь. Також освітлення частини паркової зони зменшить неосвітлену частину та посилить, у свою чергу, безпеку громадян.

Проблема

Відсутність освітлення у парковій зоні, особливо там, де ввечері збирається молодь, біля дитячого майданчика. Відсутність достатньої кількості лавок для дітей, батьків, людей похилого віку. Також у сучасному світі наявність вільного доступу до інтернету – це вже необхідна реальність, тому зона Wi-fi допоможе як мешканцям, так і гостям селища мати доступ до всесвітньої мережі для миттєвого отримання інформації. На жаль, на даний час у селищі немає вільної точки доступу до інтернету на вулиці. Крім того, у селищі відсутні місця вільного доступу, де можна було б зарядити мобільний телефон, у той же час, як ми знаємо, сучасний світ неможливо уявити без мобільного зв’язку і залишатися на зв’язку, бути завжди у зоні доступу для своїх рідних, дітей чи батьків подекуди надважливо. Можливість зарядити мобільні пристрої у загальнодоступному місці в парку стане у нагоді і шкільній молоді, і молодим батькам, які багато часу проводять з дітьми на дитячому майданчику, і гостям селища, адже це дозволить їм завжди залишатися на зв’язку і уникнути ряду незручностей.

Мета проекту

Створення зони відпочинку з урахуванням вимог сучасності, створення комфортних умов перебування у парку дітей та їх родичів, безпечне середовище у темний період часу.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановити сонячне дерево із сонячними панелями, акумулятором, роутером, 4-ма роз’ємами для заряджання мобільних пристроїв та місцями для сидіння, а поруч з ним дві лавки у парковій зоні біля дитячого майданчика.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Цей проект для дітей і шкільної молоді, які проживають на території Борівської селищної ради і кількість яких на даний час становить близько 685 чоловік, а також для батьків дітей дошкільного віку (близько 870 чоловік) та гостей селища.

План заходів з реалізації проекту

*Моніторінг цін та пошук підрядника – виконавця замовлення. *Складання договорів, замовлення товарів. *Встановлення сонячного дерева та двох лавок *Проведення інформаційної кампанії стосовно використання та збереження встановленого обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Підвищення рівня безпеки у парковій зоні, покращення умов перебування в парку близько 685 дітей шкільного віку та 870 батьків дітей дошкільного віку. Створення об’єкту туризму, як для мешканців, так і для гостей селища.

Орієнтовна загальна вартість проекту

132370,00

Очікуваний термін реалізації проекту

01.07.19 - 01.12.2019

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

*Збільшення цін *Вандальні дії *Складнощі з доставкою товару

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Доставка 0 0
Лавки 5500 11000
Доставка 0 0
Монтаж 14800 14800
Фундамент сонячного дерева 12120 12120
WIFI 3G роутер (промисловий) 8500 8500
Сонячне дерево 4 ST30 85950 85950

Галерея зображень

  • Thumb 56a3f8537e7dbf80dcac3d96b9629d2a
  • Thumb fb261af2b04c53fd97ff5018f3e45e3f