Зібрано голосів

Назва проекту

"Всюди друзів ми знаходим з ним як одна сім'я, але нам без садочку не прожити а ні дня"

ПІБ Ініціатора: Шутько Марина Сергіївна
Пошта: vfhbyfienmrj@ukr.net
Телефон: 0959304982
Статус: Підтверджено
Проект №43
Дата початку збору голосів: 22.04.2019 22:07

Тип проекту

Малий

Категорія проекту

Освіта

Адреса місця реалізації проекту

вул. Поштова, 4, смт. Борова, Борівський район, Харківська область, 63801

Назва установи / закладу

Борівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 Борівської селищної ради Борівського району Харківської області.

Короткий опис проекту

Перед дошкільними навчальними закладами поставлені завдання створити безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров'я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечити їх дотримання. Розвиток дошкільної освіти, підвищення її якості, виховання здорового майбутнього покоління є особливо важливою проблемою. Першочергове завдання полягає у тому, щоб створити для наших дітей умови навчання та виховання, сприятливі для їх повноцінного розвитку. Придбання якісних сучасних меблів для дітей дошкільного віку дасть можливість створити комфортні умови для дітей, допоможе полегшити адаптацію цих діток до умов дошкільного навчального закладу та виховувати з раннього віку естетичний смак.

Проблема

Проект спрямований на придбання необхідних меблів для групи дітей старшого віку. Тож приміщення, у якому знаходяться ці діти, має відповідати сучасним вимогам, бути комфортним та естетично оформленим, щоб діти, які завітали до дитячого садочка хотіли там залишатися. Дошкільний вік, за визначенням фахівців усього світу, - унікальний період у житті людини. Малюк копіює, відображає словесно і в діях через емоційні прояви і на рівні вчинків світ, у якому живе. І дуже важливо в цей період організувати правильне середовище навколо дитини. Всім дітям з перших днів перебування у дитячому садку потрібна радісна атмосфера. Повноцінне дитинство – це своя особиста територія, місце, обладнане з любов’ю, розумінням віку, душі та прагнень кожного малюка. Відчуття власної щасливої території допомагає дітям старшої групи рости самостійними, веселими, розумними та кмітливими. Обладнання цієї території має бути розраховане, насамперед, на практичну діяльність дитини, пов’язану з її побутом, а також сприяти її фізичному та психічному розвитку. Придбання нових меблів допоможе нашим дітям зростати практично вмілими, вправними, кмітливими, швидше оволодівати правилами доцільної та безпечної поведінки, навчитися цінувати зроблене руками людей, і, що найголовніше, збереже здоров’я та поставу вихованців.

Мета проекту

Створення комфортних, сучасних та естетичних умов для здійснення якісного освітнього процессу для дітей старшого віку. Модернізація існуючої технічної бази та придбання нових меблів для комфортного перебування малюків у закладі дошкільної освіти, їх повноцінного розвитку, становлення кожної дитини, збереження її психічного та духовного здоров’я.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Оновлення матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти. Придбання якісних, естетичних, сучасних меблів для дітей старшого дошкільного віку.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проектом буде охоплено дитяче населення від 4 до 6 (7) років по території обслуговування Борівського ДНЗ № 1 – понад 30 дітей щорічно.

План заходів з реалізації проекту

1. Замовлення та виготовлення дитячих меблів. 2. Взяття меблів на баланс Борівської селищної ради. 3. Висвітлення результатів реалізації проекту через ЗМІ та на сайті ДНЗ.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

• Оновлення матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти. • Створення ігрових осередків для розвитку ігрової діяльності дітей старшого дошкільного віку. • Естетичність та сучасність вигляду групового приміщення. • Полегшення адаптації цих дітей до умов дошкільного навчального закладу.

Орієнтовна загальна вартість проекту

23580

Очікуваний термін реалізації проекту

протягом двох місяців.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Здороження будівельного матеріалу

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Дитячий диван "Зона відпочинку" 6000 6000
Куточок природи "Флора" 4350 4350
Ігрова стінка "Машина" 5950 5950
Робоча стінка "Людмилка" 6780 6780

Файли

Галерея зображень

  • Thumb 7ac612d2319f041ae075b31f1c6329d5
  • Thumb 733ab1e65a6e8b63b53022d7006c96e0
  • Thumb 0a0cda2a8a10ebd93e668f7406b71928
  • Thumb 7abfce94e3761af9512beb4086f4b0ed