Зібрано голосів

Назва проекту

Встановлення енергоефективних вікон у Борівському дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 1 Борівської селищної ради Борівського району Харківської області

ПІБ Ініціатора: Сидоренко Ольга Михайлівна
Пошта: dnz1berizka@ukr.net
Статус: Підтверджено
Проект №30
Дата початку збору голосів: 22.04.2019 22:04

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Енергозбереження

Адреса місця реалізації проекту

Харківська область, Борівський район, смт. Борова, вул. Поштова, буд. 4, 63801

Назва установи / закладу

Борівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 борівської селищної ради Борівського району Харківської області

Короткий опис проекту

Проект передбачає часткову заміну старих дерев’яних вікон закладу на сучасні енергоефективні віконні блоки та спрямований на створення оптимальних санітарно- гігієнічних та побутових умов для функціонування дошкільного навчального закладу, вирішення проблеми ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, зменшення витрат на їх оплату, а отже економію бюджетних коштів, покращення матеріально-технічної бази дитячого садка.

Проблема

Борівський ДНЗ (ясла-садок) №1 - найстаріший заклад дошкільної освіти у районі. Він був введений в експлуатацію ще у 1969 році. Після введення будівлі в експлуатацію в ній майже не проводилося капітальних ремонтів. Лише за останні п’ять років було замінено на енергозберігаючі 11 з 60 вікон та четверо дверей. Вони придбані та встановлені за рахунок спонсорів та Борівської селищної ради. Будівля дошкільного навчального закладу має 60 вікон, 49 з них вже давно потребують заміни. Дерев’яні конструкції вікон місцями прогнили, їх неможливо відчинити для провітрювання приміщення, що є порушенням санітарних норм. З настанням холодної пори року їх постійно потрібно утеплювати, аби хоч якось зберегти тепло у групових приміщеннях. Восени у групових приміщеннях доводиться вмикати обігрівачі, щоб підняти температуру до встановленої санітарними нормами. А це призводить до перевитрат норм електроенергії, що тяжкою ношею лягають на бюджет громади. Якщо встановити нові енергозберігаючі вікна, то витрати на електроенергію значно зменшаться, а в приміщеннях дитячого садочка стане тепло та затишно, що в свою чергу дозволить знизити захворюваність дітей. Крім того заміна вікон дасть можливість захистити малечу від травматизму та зведе до мінімуму можливість нещасного випадку. А в приміщеннях дозволить дотримуватися гігієни та санітарії відповідно до вимог нормативно-правових актів. Реалізація даного проекту сприятиме поєднанню зусиль територіальної громади селища у важливій сфері – вирішенні проблеми ефективного використання енергетичних ресурсів, створення сприятливих умов для навчання та виховання дітей дошкільного віку.

Мета проекту

Створення комфортних умов для вихованців та працівників закладу дошкільної освіти, підвищення безпеки життєдіяльності, забезпечення належного температурного режиму у приміщеннях ДНЗ. Зменшення витрат місцевого бюджету за рахунок зменшення рівня споживання теплової та електричної енергії.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Оновлення матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти шляхом встановлення якісних, сучасних енергоефективних та енергозберігаючих вікон.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проектом буде охоплено дитяче населення від 2 до 6 (7) років по території обслуговування Борівського ДНЗ № 1 – понад 100 дітей щорічно.

План заходів з реалізації проекту

1. Демонтаж старих дерев’янних віконних блоків. 2. Встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон, підвіконників, зливів, облаштування відкосів. 3. Висвітлення результатів реалізації проекту через ЗМІ та на сайті ДНЗ.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

1. Отримання щорічного економічного ефекту за рахунок утеплення вікон. 2. Зниження відсотку захворюваності дітей та працівників. 3. Забезпечення санітарно-гігієнічних та безпечних умов перебування дітей в закладі освіти. 4. Дотримання вимог нормативних документів з охорони праці учасників навчально-виховного процесу. 5. Економія матеріалів завдяки тому, що вікна не потребуватимуть фарбування. 6. Вагомий внесок у майбутнє місцевої громади шляхом формування здорової особистості дитини.

Орієнтовна загальна вартість проекту

99200 грн. (дев’яносто дев’ять тисяч двісті грн.)

Очікуваний термін реалізації проекту

Протягом трьох місяців.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Здороження вартості виготовлення та встановлення віконних блоків.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Вікно металопластикове 6800 40800
Вікно металопластикове з відкриванням 7300 58400

Файли

Галерея зображень

  • Thumb 1ffb250cc51e84bd17b8f816bd600c71