Зібрано голосів

Назва проекту

Створення сучасного інформаційного простору

ПІБ Ініціатора: Піддубна Оксана Вікторівна
Пошта: piddubna302@gmail.com
Телефон: 0992944817
Статус: Підтверджено
Проект №55
Дата початку збору голосів: 26.04.2019 14:34

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Телекомунікації, зв'язок та інформаційнф технології

Адреса місця реалізації проекту

638001 Харківська обл., Борівський район, смт Борова, вул.Гагаріна,49,

Назва установи / закладу

Борівська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 – філія ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника».

Короткий опис проекту

Проектом передбачається створення сучасного інформаційного простору в школі з метою проведення просвітницьких, виховних заходів, організації позакласної роботи в позаурочний час, направлених на підвищення рівня інформаційної культури, обізнаності всіх учасників освітнього процесу, а також всіх мешканців Новоселівки. Реалізація проекту стане ще одним вагомим внеском у модернізацію навчального закладу в цілому

Проблема

В даний час в нашій країні реалізується Стратегія розвитку інформаційного суспільства, використання інтерактивної мультимедійної технології є одним з пріоритетів освіти. Для школи комп’ютеризація освітнього процесу є викликом часу та необхідністю.

Мета проекту

Надання систематизованих знань і навичок в області формування та накопичення інтелектуального потенціалу школяра на базі сучасних комп'ютерних технологій і новітніх методик інтерактивного навчання, що забезпечують дитині конкурентні переваги в отриманні освіти, виборі професійних орієнтирів, успішного кар'єрного росту і всебічного розвитку гармонійної особистості, дають можливість підвищенню кваліфікації педагогічному колективу, сприяють оволодінню навичками колективної і дистанційної роботи з учнями і батьками, надають знання в області комп’ютерної науки жителям селища. Створити в школі необхідні умови для того, щоб учні мали реальну можливість здобути повноцінну якісну освіту, набували уміння використовувати сучасні інформаційні технології.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Даний проект відповідає концепції «Нової української школи», в якій однією з ключових компетентностей є забезпечення учнів школи всім необхідним для якісного навчання. Реалізація даного проекту надасть учням доступ до якісної освіти щодня та забезпечить доступні умови для проходження освітнього процесу. Задля досягнення визначеної мети пропонується створення зони сучасного інформаційного простору. Для реалізації потрібно придбати 5 ноутбуків, Wi-fi роутер, мережеве обладнання, проектор, підвести в бібліотеку мережу Інтернет. Сучасно обладнана бібліотека сприятиме удосконаленню та модернізації освітнього процесу в школі. 1. Учні: 1.1. Стануть самостійними і цілеспрямованими; 1.2. Адаптованими до життя в цифровому світі; 1.3. Братимуть участь в інтерактивних конкурсах, олімпіадах, конференціях, турнірах; 1.4. Матимуть можливість спілкуватися з учнями навчальних закладів країн Євросоюзу. 2. Підвищення кваліфікації педагогічного колективу, оволодіння навичками колективної і дистанційної роботи з учнями і батьками, зацікавить вчителів і удосконалить освітній процес. 3. Швидкий доступ до інтернет-ресурсів на базі школи дасть можливість батькам та жителям селища отримувати та використовувати потрібну інформацію. Під час реалізації проекту планується витратити 100 100,00 гривень для придбання 5 ноутбуків, Wi-fi роутера, мережевого обладнання, проектора,підведення в бібліотеку мережі Інтернет.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект буде корисним для учнів школи, педагогічного колективу, батьків і громади.

План заходів з реалізації проекту

1. Закупівля і встановлення ноутбуків, Wi-fi роутера, проектора, мережевого обладнання. 2. Проведення мережі Інтернет і облаштування зони WI-FI.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Ключовими показниками результатів проекту стануть підвищення рівня розвитку та якості освіти учнів, розвиток пізнавальної мотивації дітей будь-якого віку, формування життєво необхідних компетенцій випускників школи.

Орієнтовна загальна вартість проекту

Орієнтовна вартість проекту по придбанню 5 ноутбуків, Wi-fi роутера, мережевого обладнання, проектор, підведення в бібліотеку мережі Інтернет становить 100 000,00 гривень.

Очікуваний термін реалізації проекту

До 01.09.2019 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Підвищення цін на комп'ютерну техніку

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Непередбачувані витрати (підвищення цін, інше) 0 9000
Проектор 1 10000
Багатофункціона́льний при́стрій (копіювальний апарат, принтер, сканер) 1 8000
Мережеве обладнання ( кабелі, вимикачі, комутатор, монтажні матеріали) 0 4000
Wi-fi роутер 1 4000
Ноутбук 5 65000

Галерея зображень

  • Thumb 1f42ef175ec385e50acfe770a4903398