Зібрано голосів

Назва проекту

Спортивний майданчик для Борівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №3 «Золота рибка»

ПІБ Ініціатора: Муха Ніна ОЛександрівна
Пошта: mukha14nina@gmail.com
Телефон: 0950833997
Статус: Підтверджено
Проект №9
Дата початку збору голосів: 31.05.2018 21:01

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Освіта

Адреса місця реалізації проекту

63801 Харківська область, смт Борова, 14 квартал, буд. 12а

Назва установи / закладу

Борівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №3 «Золота рибка» Борівської селищної ради Борівського району Харківської області

Короткий опис проекту

Так як дошкільний заклад існує понад 30 років, спортивне обладнання та елементи, які встановлені на його території, мають ознаки зношеності, морально застаріли та не відповідають сучасним вимогам виховання та спортивного розвитку дітей, а також можуть становити потенційну загрозу їхньому здоров'ю в майбутньому внаслідок тривалої експлуатації. Разом з реалізацією даного проекту вихованці закладу отримають змогу використовувати сучасне обладнання, буде забезпечена їх рухова активність під час проведення прогулянок, спортивно-фізкультурного дозвілля та занять з фізичної культури на свіжому повітрі. В рамках проекту буде облаштовано та впорядковано ділянку навчального закладу, що покращить естетичний вигляд селища, надасть можливість покращити організацію фізкультурно-оздоровчої роботи. Заклад може стати спортивним осередком дошкілля району.

Проблема

Спортивний майданчик – це чудове місце для захоплюючого дозвілля дітей, зона комфорту та здоров’я, де можна активізувати свою рухову діяльність, граючись, зняти статичну напругу і просто весело провести свій час. На території закладу знаходиться застарілий, фізично та морально зношений спортивний майданчик, який не задовольняє сучасних вимог та не сприяє повноцінному фізичному розвитку вихованців ДНЗ. Тому проблема облаштування такого майданчика є пріоритетною задля підтримання у дітей здорового способу життя. Адже спортивні майданчики повинні бути багатофункціональними і безпечними, відповідати стандартам якості. Більше того, вони повинні забезпечити дитині змістовне і цікаве дозвілля, яке сприятиме її фізичному й розумовому розвитку, а також соціальній адаптації.

Мета проекту

Основною метою даного проекту є створення сучасного спортивного осередку для дошкільників, де будуть враховані сучасні вимоги для забезпечення повноцінного фізичного розвитку дітей, популяризація спорту, вдосконалення навчально-виховного процесу, забезпечення належної рухової активності. Разом з реалізацією даного проекту покращиться естетичний вигляд селища. Завдання проекту - створити потужний спортивний дошкільний осередок селища, який сприятиме популяризації спорту та створить всі умови для спортивного дозвілля учасників навчально-виховного процесу.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Внаслідок реалізації даного проекту підвищиться рівень охоплення усіх учасників освітнього процесу фізичною культурою та спортом; буде створений сучасний спортивний осередок для зміцнення та збереження здоров’я вихованців та, як наслідок, пропаганда здорового способу життя, поєднання фізичного та естетичного виховання дошкільників з метою забезпечення гармонійного розвитку. Проект передбачає сприяння популяризації спортивного виховання та забезпечить дітям змістовне і цікаве дозвілля, яке сприятиме її фізичному й розумовому розвитку, а також соціальній адаптації.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Після реалізації даного проекту діти, які знаходяться на території обслуговування закладу, отримають змогу навчатися на сучасному та естетичному обладнанні, що сприятиме їх фізичному розвитку. Заклад охоплює 72% від загальної кількості дитячого населення мікрорайону. На момент завершення виконання міні-проекту покращиться організація фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми, створяться належні умови для проведення занять з фізвиховання, буде створена найпередовіша база спортивного осередку району. В подальшому заклад стане сучасним осередком дошкільної освіти.

План заходів з реалізації проекту

а. Підготовка території для майданчика. б. Придбання обладнання та необхідних матеріалів. в. Встановлення спортивно-ігрового обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Після реалізації даного проекту майбутні покоління тривалий час матимуть змогу навчатися на сучасному обладнанні, яке відповідає чинним вимогам, створить спортивний осередок для дошкільників району та дасть змогу пропагувати серед громади поєднання фізичного та естетичного виховання дошкільників з метою забезпечення гармонійного розвитку. Дошкільники, яка знаходяться на території обслуговування закладу, матимуть змогу виховуватися у сучасному закладі. Покращиться естетичний вигляд закладу та селища в цілому. а) розвитковість: обладнання сприятиме розвитку фізичних якостей, основних рухів дошкільнят, зміцненню здоров'я. б) креативність: обладнання може використовуватися для спортивних розваг, змагань, свят. в) сталість: обладнання може використовуватися впродовж року, особливо в літній оздоровчий період. Встановлене обладнання дасть змогу експлуатувати його протягом тривалого часу.

Орієнтовна загальна вартість проекту

У рамках даного проекту планується залучити 100 тисяч грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Тривалість проекту становитиме два місяці: Місяць І Підготовка території для майданчика. Придбання обладнання та необхідних матеріалів. Місяць ІІ Встановлення спортивно-ігрового обладнання

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Коливання цін на обладнання та вартість робіт. Внаслідок ігнорування даної проблеми в подальшому створюються умови для можливого травматизму, невідповідності наявного обладнання вимогам спортивного виховання, та як результат – неповноцінний фізичний розвиток дітей.

Приклади схожих рішень

Заклад бере участь у проекті міжнародної технічної допомоги GIZ та є переможцем минулорічного обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» Харківської обласної ради з модернізації харчоблоку. В рамках міжнародної технічної допомоги GIZ здійснено придбання меблів для вікових груп, заміну вікон та буде здійснено капітальний ремонт даху споруди. Заклад є цьогорічним переможцем конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» Харківської обласної ради з оснащення сенсорної кімнати.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Транспортні витрати 2195 2195
Підготовка території та встановлення обладнання 10000 10000
Придбання обладнання 87805 87805

Галерея зображень

  • Thumb e7b0711aecee9a1a0e29ef174eb98d81