Зібрано голосів

Назва проекту

Садочок – це наш другий дім, в ньому затишно усім !

ПІБ Ініціатора: Пацьора Марина Євгенівна
Пошта: vfhbyfgfwmjhf@ukr.net
Телефон: 0991744993
Статус: Підтверджено
Проект №2
Дата початку збору голосів: 31.05.2018 20:58

Тип проекту

Малий

Категорія проекту

Освіта

Адреса місця реалізації проекту

вул. Поштова, 4, смт. Борова, Борівський район, Харківська область, 63801

Назва установи / закладу

Борівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 Борівської селищної ради Борівського району Харківської області.

Короткий опис проекту

Перед дошкільними навчальними закладами поставлені завдання створити безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров'я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечити їх дотримання. Розвиток дошкільної освіти, підвищення її якості, виховання здорового майбутнього покоління є особливо важливою проблемою. Першочергове завдання полягає у тому, щоб створити для наших дітей умови навчання та виховання, сприятливі для їх повноцінного розвитку. Косметичний ремонт та придбання якісних сучасних меблів для дітей раннього віку дасть можливість створити комфортні умови для найменших дітей, допоможе полегшити адаптацію цих діток до умов дошкільного навчального закладу та виховувати з раннього віку естетичний смак.

Проблема

Проект спрямований на проведення косметичного ремонту та придбання необхідних меблів для групи дітей раннього віку. Процес адаптації дітей раннього віку до умов дошкільного навчального закладу – тривалий та клопіткий процес. Тож приміщення, у якому знаходяться ці діти, має відповідати сучасним вимогам, бути комфортним та естетично оформленим, щоб діти, які вперше завітали до дитячого садочка хотіли там залишатися. Косметичний ремонт у групі для дітей раннього віку не проводився вже майже 10 років, а меблі були придбані ще за часів відкриття дошкільного навчального закладу у 1969 році. Тож не дивно, що необхідно естетично та сучасно оформити групове приміщення, відповідно до уподобань найменших діток: поклеїти шпалери з яскравим дитячим малюнком, пофарбувати панелі та придбати шафу для іграшок та дитячі столи (бажано з регулюванням висоти).

Мета проекту

Створення комфортних, сучасних та естетичних умов для здійснення якісного освітнього процессу для дітей раннього дошкільного віку. Модернізація існуючої технічної бази та придбання нових меблів для комфортного перебування малюків у закладі дошкільної освіти, їх повноцінного розвитку, становлення кожної дитини, збереження її психічного та духовного здоров’я.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Оновлення матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти. Придбання якісних, естетичних, сучасних меблів та проведення косметичного ремонту у групі для дітей раннього дошкільного віку.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проектом буде охоплено дитяче населення від 2 до 3 років по території обслуговування Борівського ДНЗ № 1 – понад 20 дітей щорічно.

План заходів з реалізації проекту

1. Придбання матеріалів для косметичного ремонту групового приміщення (шпалер, фарби, клею, шпаклівки). 2. Проведення косметичного ремонту приміщення силами батьків вихованців та персоналу ДНЗ. 3. Замовлення та виготовлення дитячих меблів (шафи для іграшок та дитячих столів) 4. Взяття меблів на баланс Борівської селищної ради. Висвітлення результатів реалізації проекту через ЗМІ та на сайті ДНЗ.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Покращення умов перебування дітей раннього віку у закладі дошкільної освіти. Полегшення адаптації цих дітей до умов дошкільного навчального закладу.

Орієнтовна загальна вартість проекту

18780,00 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

протягом двох місяців

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Здороження будівельного матеріалу.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Клей для шпалер 70 280
Фарба біла 150 600
Стіл дитячий 6-ти місний 1500 1500
Шафа для іграшок 11000 11000
Шпалери з дитячим малюнком 150 2250

Файли

Галерея зображень

  • Thumb c9611919aa46c97d68ebeb34988b96c9