Відхилені проекти

Номер проекту

Створення інноваційних умов для всебічного розвитку дітей в музичній залі ДНЗ №1

Відсутність дитячих меблів,сучасних технічних засобів та апаратури, недостатня кількість національно-ігрової атрибутики та обладнання, придбання яких забезпечить проведення музично-патріотичного виховання в дошкільному закладі на більш якісному рівні з метою всебічного розвитку дошкільників.

реалізован

Сучасні меблі для шкільної бібліотеки

Придбання стілажів, столів, шафів для бібліотеки ООЗ «Борівська ЗОШ І – ІІІ ст. №1 дасть можливість залучення учнів школи до читання. Сучасні меблі – це невід’ємна складова виховних, розвивальних та розважальних бібліотечних заходів тощо

Повтор

Пергола для закоханих

Садово-паркова споруда, яка служитиме для захисту від палючого сонця і буде місцем для денного відпочинку, а ввечері – затишним куточком для закоханих. Також чудовим місцем фотосесії для наречених та інших жителів селища.

перевищення суми фінансування за положенням

Зона відпочинку у парку із сонячним деревом та сучасними можливостями

Встановлення сонячного дерева, яке буде освітлювати прилежну територію, матиме зону Wi-fi та можливість зарядити ґаджети. Дерево обладнане сонячними панелями, акумулятором, роутером та 4-ма роз’ємами для заряджання мобільних пристроїв. Таким чином, будуть створені комфортні умови для проведення часу у парку, облаштоване місце, де збиратиметься та спілкуватиметься молодь. Також освітлення частини паркової зони зменшить неосвітлену частину та посилить, у свою чергу, безпеку громадян.

перевищення суми фінансування за положенням