Зібрано голосів

Назва проекту

«Облаштування концертної зали школи мистецтв»

ПІБ Ініціатора: Чуйко Ольга Миколаївна
Пошта: chuiko_1999@ukr.net
Телефон: 0664950553
Статус: Підтверджено
Проект №46
Дата початку збору голосів: 02.05.2019 20:31

Тип проекту

Малий

Категорія проекту

Освіта

Адреса місця реалізації проекту

смт. Борова, вул. Миру, 21, Борівський район, Харківська область, 63801

Назва установи / закладу

КПСМНЗ «Борівська дитяча музична школа Борівської районної ради Харківської області»

Короткий опис проекту

Проект спрямований на придбання необхідних меблів для концертної зали дитячої музичної школи. Приміщення, у якому знаходяться діти, має відповідати сучасним вимогам, бути комфортним та естетично оформленим.

Проблема

Приміщення концертної зали ПСМНЗ «Борівська дитяча музична школа Борівської районної ради Харківської області» здатне вмістити до 55 глядачів. На даний момент у зв’язку з несправністю місць для сидіння зала не може вміщувати таку кількість глядачів. Даний проект стане продовженням розпочатої у 2017 році роботи щодо створення комфортних умов для навчання дітей у школі. У 2018 році замінено вікна, покрівлю даху та оновлено фасад школи. На даний час концертна зала оснащена звукопідсилювальною апаратурою та очікується закупівля якісних музичних інструментів. У 2019 році вже завершено косметичний ремонт концертної зали.

Мета проекту

Створення комфортних, сучасних та естетичних умов для здійснення якісного освітнього процессу. Модернізація існуючої технічної бази та придбання нових крісел для комфортного перебування у школі дітей, батьків та гостей закладу.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Оновлення матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти. Придбання якісних, естетичних, сучасних крісел для концертної зали школи.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Учасниками навчально-виховного процесу Борівської дитячої музичної школи на сьогоднішній день є 81 дитина Борівського району та 8 вчителів. Населення, що отримає прямі вигоди від успішної реалізації міні-проекту – це близько 15% дітей, що проживають на території громади, в тому числі діти пільгових категорій та тимчасово переміщених осіб.

План заходів з реалізації проекту

1. Замовлення, закупівля та встановлення крісел 2. Взяття меблів на баланс Борівської дитячої музичної школи. 3. Висвітлення результатів реалізації проекту через ЗМІ.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Реалізація проекту «Облаштування концертної зали школи мистецтв» стане ще одним вагомим внеском у модернізацію навчального закладу в цілому і завершить роботу по благоустрою концертної зали. Буде покращено умови для проведення концертів, підготовки учнів до участі в фестивалях та конкурсах різних рівнів, а також для проведення майстер-класів від викладачів з інших регіонів.

Орієнтовна загальна вартість проекту

50 000,00 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Протягом двох місяців

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Здороження меблів.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Крісла для актових залів 983 50133

Галерея зображень

  • Thumb 58141323d7085d861e56f947f817a4d6