Зібрано голосів

Назва проекту

Нові меблі для учнів школи

ПІБ Ініціатора: Семидоцька Юлія Олександрівна
Пошта: uliasemidocka@gmail.com
Телефон: 0668878164
Статус: Підтверджено
Проект №56
Дата початку збору голосів: 26.04.2019 14:32

Тип проекту

Малий

Категорія проекту

Освіта

Адреса місця реалізації проекту

638001 Харківська обл., Борівський район, смт Борова, вул.Гагаріна,49

Назва установи / закладу

Борівська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 – філія ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника»

Короткий опис проекту

На даний момент учнівські меблі школи знаходяться у зношеному стані. Старі меблі необхідно часто ремонтувати - витрачаються значні кошти; вони створюють незручності на уроці учасникам освітнього процесу. Невдовзі старі меблі перейдуть у аварійний стан і нестимуть пряму загрозу життю та здоров’ю дітей. Реалізація проекту стане іще одним вагомим внеском у модернізацію навчального закладу в цілому.

Проблема

На сьогоднішній день збільшилася кількість дітей з порушенням зору, з викривленням хребта. Це може бути результатом невірно підібраних шкільних меблів. Хребет школяра ще формується, і зміцніє тільки до підліткового віку. У той час, коли дитина йде в школу у віці 6-7 років, його хребет гнучкий, тому дуже важливо стежити за правильною поставою дитини. Якщо враховувати той фактор, що більшу частину часу в школі діти проводять у класах, сидячи на стільцях за партами, то шкільні меблі повинні бути якісними, комфортними і підібраними відповідно до індивідуальних параметрів школяра (вік, зріст). На даний момент учнівські меблі школи знаходяться у зношеному стані. Вони не відповідають фізіологічним особливостям школярів, це викликає дискомфорт, заподіює шкоду здоров'ю, і як результат - деформація постави, викривлення хребта, погіршення зору і т.п. Крім цього, парти та стільці необхідно часто ремонтувати - витрачаються значні кошти; вони створюють незручності на уроці учасникам освітнього процесу. Невдовзі старі меблі перейдуть у аварійний стан і нестимуть пряму загрозу життю та здоров’ю. Парти, за якими навчаються учні початкової школи, функціонують в закладі з 1969 р.

Мета проекту

Оновлення шкільних меблів, створення комфортних та безпечних умов для організації сучасного освітнього процесу.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Даний проект відповідає концепції «Нової української школи», в якій однією з ключових компетентностей є забезпечення учнів школи всім необхідним для якісного навчання. Реалізація даного проекту надасть учням доступ до безпечної освіти щодня та забезпечить комфортні умови для проходження освітнього процесу. Під час реалізації проекту планується придбання нових одномісних, регульованих по висоті, трансформерів-комплектів, які складаються з учнівського антисколіозного столу та стільця.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

1) Учні школи, які отримають нові парти (30 ос.). 2) Батьки, діти яких будуть навчатися в належних санітарних умовах (близько 60 ос.) 3) Вчителі, які матимуть змогу забезпечити якісний сучасний освітній процес (15 ос)

План заходів з реалізації проекту

1. Придбання нових комплектів учнівських меблів. 2. Доставка та встановлення меблів у класні кімнати.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Економічні: економія ресурсів Соціальні: забезпечення комфортних умов освітнього процесу; приведення матеріально-технічної бази школи у відповідність до сучасних санітарно-гігієнічних вимог.

Орієнтовна загальна вартість проекту

Орієнтовна вартість проекту по придбанню нових меблів для школи становить 52 800,00 гривень.

Очікуваний термін реалізації проекту

До 01.09.2019 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Підвищення цін на меблі.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Непередбачувані витрати (підвищення цін, інше) 0 4800
Комлект парта та стілець 1600 48000

Галерея зображень

  • Thumb ec014adc43ea71cac98570967371a3ab