Зібрано голосів

Назва проекту

«Навчання – цікаве, а діти - успішні» Інтерактивний мультимедійний комплекс

ПІБ Ініціатора: Бурлачка Людмила Анатоліївна
Пошта: burlachka1980@gmail.com
Статус: Підтверджено
Проект №68
Дата початку збору голосів: 06.05.2019 23:06

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Освіта

Адреса місця реалізації проекту

Село Шийківка, вул..Центральна,5

Назва установи / закладу

Шийківська загальноосвітня школа І – ІІ ст.. – філія окружного опорного закладу «Борівська ЗОШ І – ІІІ ст.№1 Борівської районної ради Харківської області ім.Героя Радянського Союзу В.С.Колісника»

Короткий опис проекту

Проект забезпечує використання SMART дошки для інтеграції різних технологій навчання з метою підвищення якості навчання.

Проблема

Шийківська ЗОШ І – ІІ ст. не має сучасних засобів спілкування учителя з учнями для проведення інтерактивних уроків, чого вимагають реалії сьогодення та МОН. Школа обладнана застарілим інструментарієм - це звичайні шкільні (крейдяні) дошки, зроблені за зразком 100-літньої давності. Сучасний світ вимагає від освіти надати дітям навичку роботи зі SMART-технологіями, чого педагогічний колектив не може зробити, оскільки не має навчальних інтерактивних комплексів. Особливо ця проблема є гострою для викладання природничих наук.

Мета проекту

За допомогою коштів "бюджету участі" придбати в Шийківську ЗОШ І – ІІ ст. інтерактивний мультимедійний комплекс, таким чином задовільнивши потребу інтерактивної роботи за допомогою сучасних технологій з учнями на уроках математично-природничого спрямування.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

За допомогою проекту «Навчання – цікаве, а діти - успішні» придбати інтерактивний мультимедійний комплекс, таким чином задовільнити нагальну мінімальну потребу інтерактивної роботи в класах на уроках природничого спрямування та впровадження SMART-технологій у навчальний процес за рекомендацією МОН.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Цей проект розроблений для вчителів та дітей, які навчаються.

План заходів з реалізації проекту

1. Придбання та отримання обладнання. 2.Роботи з монтажу та встановлення обладнання. 3. Проведення навчання відповідальних осіб по роботі з обладнанням.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

За умови отримання Шийківською ЗОШ І – ІІ ст. інтерактивного мультимедійного комплексу рівень охоплення новітніми методами навчання (до виснаження ресурсу лампи) складатиме 15 000 уроків.

Орієнтовна загальна вартість проекту

84230 грн

Очікуваний термін реалізації проекту

Три місяці

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Інфляція, за умови якої вартість обладнання може зрости.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Всього 84230 84230
Комплект кріплень та монтажні роботи 6900 6900
Ноутбук вчителя 21600 21600
Мультимедійний проектор з короткофокусним об’єктивом 27170 27170
Інтерактивна дошка 28560 28560

Галерея зображень

  • Thumb 0c90a77e5e9502baf6312de9a82d9d99