Зібрано голосів

Назва проекту

«Активне дозвілля – активна громада»

ПІБ Ініціатора: Тютя Андрій Васильвич
Пошта: novoselovkambk@ukr.net
Телефон: 0955600395
Статус: Підтверджено
Проект №58
Дата початку збору голосів: 26.04.2019 14:31

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Культура та туризм

Адреса місця реалізації проекту

смт. Борова, вул. Гагаріна,44, Борівського району.

Назва установи / закладу

Борівський Міський Будинок культури.

Короткий опис проекту

Наш прект це створення багатофункціонального,модернізованого, сучасного майданчику біля входу в Будинок культури. Для втілення в життя цього проекту необхідно викласти тротуарною плиткою 360кв.м., виконати роботи по озелененню. Втілення в життя цього проекту дасть змогу більш якісніше, комфортніше і без ризиків травматизму проводити культурно – мистецькі заходи на свіжому повітрі. Зручне і благоустоєне місце для проведення дасть змогу збільшити кількість проведених заходів, а також залучити більше учасників та глядачів у провдення масових заходів. Окрім проведення заходів цей майданчик слугуватиме, як місце для відпочинку односельчан, поскільки це центр села тут установлений дитячий майданчик і завжди відпочивають діти з батьками, тут знаходиться памятник загиблим воїнам, рядом розташована бібліотека, школа та магазини.

Проблема

(передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)* Міський Будинок культури спрямовує свою діяльність на забезпечення реалізації потреб населення у сфері культури. В своїй діяльності працівники культури використовують найрізноманітніші форми та методи клубної роботи, створюють сприятливі умови для розвитку української національної культури . Однією із найбільш популярнішою формою клубної роботи серед мешканців є культурно-мистецькі заходи,які працівники будинку культури організовують на свіжому повітрі, а саме на майданчику біля Будинку культури. Це такі заходи як: Масляна, свято села, день захисту дітей, масові гуляння та багато інших. Але майданчик на якому відбуваються свята потребує благоустрою та модернізації. Асфальтове покриття,яке було укладене ще під час зведення самої будівлі прийшло у невідповідність і потребує ремонту. І щоб уникнути травматизму під час проведення заходів, а на цьому майданчику виступають танцювальні колективи, проводяться ігри, конкурси та спортивні змагання, виникла гостра необхідність щодо проведення модернізації та ремонту самого майданчику. А саме є пропозиція викласти тротуарною плиткою 360кв. м. території біля закладу, що створить зручну зону для глядачів та зручний майданчик для проведення свят та розваг, озеленити територію. Окрім необхідності та зручності, виконання даних робіт зробить це місце красивим та привабливим для відпочину та спілкування трьох тисяч мешканців села, з них більше 150 діти оскільки цей майданчик розташований в центрі села.

Мета проекту

Створити осередок для культурно – масової роботи, проведення свят і розваг, фізкультурно –оздорвчої роботи для всіх мешканців данного населенного пункту на свіжому повітрі. А також зробити красиве і привабливе місце для відпочинку односельців.Де можно було б посидіти і поспілкуватися.Даний майданчик слугуватиме інтеграції та порозумінню населення .

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Проблему зруйнованого майданчику можно вирішити шляхом придбання та укладання тротуарної плитки та озеленення території. Реалізація проекту дасть можливість подальшого розвитку роботи закладу культури ,розвитку творчої місцевої громади організації культурного дозвілля, вирішення проблем зайнятості дітей та молоді шляхом обєднання.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект спрямований на учасників клубних формувань закладу культури та працівників закладу,глядачів які приходятьна культурно – мистецькі заходи, діти та молодь та всі мешканці та гості нашого села.

План заходів з реалізації проекту

1.Замовлення та придбання будівельних матеріалів.(піок, цемент, плитка, бордюри) 2. Демонтаж старого покриття на майданчику. 3.Укладання тротуарної плитки на майданчику.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Збільшення кількості людей, які будуть відпочивати біля Будинку культури, та покращення естетичного вигляду центральної вулиці Гагаріна. Збільшення комунікативних взаємодій між мешканцями нашого селища

Орієнтовна загальна вартість проекту

100000 грн., часткове фінансування

Очікуваний термін реалізації проекту

Термін реалізації проекту три місяці.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

1.Здорожчання будівельних матеріалів. 2.Здорожчання виконання робіт по укладанню тротуарної плитки. 3. Невраховані роботи,які виникнуть під час реалізації проекту.(підвіз будівельних матеріалів, вивіз будівельного сміття, проживання та харчування будівельників)

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість

Галерея зображень

  • Thumb 0e40631119889e71fad5f00692ebb9d7